Salı , Kasım 12 2019
Anasayfa / Sosyal Sorumluluk / Kedi Evi Projesi

Kedi Evi Projesi

Geleneksel olarak hayata geçirilen ve bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen kedi evi sosyal sorumluluk projesi hayvanseverlerin büyük ilgisi ve katılımıyla her yıl daha da büyümekte ve daha fazla sokak kedisi ev sahibi olmakta. Adore Mobilya üretim sürecinde hasarlı ve atıl malzemeleri biriktirip kullanarak binlerce kedi evi üretiyor. Böylelikle sokak kedileri ev sahibi olurken hem de atıl malzemeler geri dönüşüm ile tekrar kazandırılmış oluyor
Ücretsiz olan kedi evleri, proje kapsamında hayvanseverlerin ödeyebileceği küçük bir kargo ücretiyle Türkiye’nin her yerine gönderilmektedir. .

Geç farkettiğimiz bu projeye GEODER olarak bu sene bizde dahil olduk

Sosyal medyanın gücüyle ve gönüllü arkadaşlarımızın çabasıyla toplamda 172 adet kedi evini Çankırı’nın gerekli noktalarına yerleştirdik. Bu noktaları seçerken de gözetiminin ve bakımının yapılabilinecek yerler olmasına gayret ettik.

Bizlere güvenip siparişlerini derneğimize yapan hayvansever gönüllülerimize, montaj kısmında çalışan GEODER ailesine ve dağıtım noktasında araç temini sağlayan Çankırı Belediyesine teşekkür ederiz.

Hakkında geoder

Kontrol et

Bir hayat kurtamak: Kan ve Kök Hücre bağışı

Kanser teşhisi konulan hastalara destek olma amaçlı yapılan bağış kampanyası kapsamında üyelerimiz tarafından sosyal medya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir